محل تبلیغات شما

در زمان مطالعه، شما متوجه خواهید شد که تصديق­های مثبت کمتری در مقایسه با رهایی از باورها، احساسات و رفتارهای منفی برای هر تیپ شخصیتی وجود دارد. تصديق­ های مثبت فقط یک سوم مجموع آموزه­ ها برای هر تیپ را اشغال کرده­اند، برای اینکه نُه (۹) رهایی از لایه­ ی ناسالم مسیر رشد، و سپس هفت (۷) رهایی از لایه­ ی متوسط مسیر رشد آورده شده است. پس از کار با رهایی­ها، در نُه (۹) تصدیق برای لایه­ های سالم تیپ شخصیتی، ما به نکات مثبت می­رسیم.

بسته به ترجیحات خودتان، شما ممکن است اکثر مواقع بخواهید فقط تصديق­ های مثبت را بخوانید، و تمام موارد را گاه­گاهی مطالعه کنید.
پیشگفتارها برای هر کدام از مجموعه آموزه­ ها، به منظور ارائه­ی خلاصه­ ی مختصری از هر تیپ تهیه شده است، با تأکید بر اینکه هر تیپ چگونه می­تواند در دام تیپ مخصوص به خود بیفتد یا از دام مخصوص به تیپ خود رهایی یابد. منظور از پیشگفتارها، ارائه­ ی یک توصیف کامل از انواع تیپ­ های شخصیتی نیستند، برای توصیف کامل به کتاب «تیپ­های شخصی» مراجعه فرمایید.
من در کتاب­ های دیگر، نمایه­ ها و توصیف­ های مشروحی برای انواع تیپ­ های شخصیتی ارائه کرده­ ام، همچنین دو پرسشنامه تا کمکی باشد که خوانندگان بتوانند تیپ شخصیتی خود را تشخیص بدهند. مطالعه همراه با تأمل این رهایی­ ها و تصديق­ ها، راه ­حل مؤثری است تا از زاویه­ای دیگر، تیپ شخصیتی خود را شناسایی و یا تأیید بفرمایید. مجموعه آموزه ­هایی که بیشتر به شما نزدیک است، به احتمال زیاد مربوط به تیپ شخصیتی شماست. علاوه بر این، مجموعه­ی همه­ ی آموزه­ ها برای همه­ ی نُه تیپ شخصیتی، می­تواند توسط هر کسی صرف نظر از اینکه چه تیپی دارد، خوانده شود؛ زیرا این آموزه­ های تغییر و تحول؛ ترس­ ها، انگیزه­ ها و آرزوهای عمومی همه­ ی انسانها را منعکس می­کنند. ما هر کدام، همه نُه تیپ شخصیتی را دارا هستیم، و بنابراین، همه­ ی آموزه ­های تغییر و تحول، چیزی برای آموزش ما در مورد خودمان را می­توانند داشته باشند.

 


آنودایزینگ و رنگ آلومینیوم شخصیتی ,همه­ ,آموزه­ ,مثبت ,رهایی ,لایه­ ,انواع تیپ­ ,توصیف کامل منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بهترین سایت هنرستان فنی شهید مطهری دانلود آهنگ داهـــــــــول فرهنـــــــــــــــــگ موزیک سریال های جدید ترکیه در حال پخش درب های اتوماتیک dates fruit in japan فروشگاه اینترنتی بانه ارزان