در زمان مطالعه، شما متوجه خواهید شد که تصديق­های مثبت کمتری در مقایسه با رهایی از باورها، احساسات و رفتارهای منفی برای هر تیپ شخصیتی وجود دارد. تصديق­ های مثبت فقط یک سوم مجموع آموزه­ ها برای هر تیپ را اشغال کرده­اند، برای اینکه نُه (۹) رهایی از لایه­ ی ناسالم مسیر رشد، و سپس هفت (۷) رهایی از لایه­ ی متوسط مسیر رشد آورده شده است. پس از کار با رهایی­ها، در نُه (۹) تصدیق برای لایه­ های سالم تیپ شخصیتی، ما به نکات مثبت می­رسیم.

بسته به ترجیحات خودتان، شما ممکن است اکثر مواقع بخواهید فقط تصديق­ های مثبت را بخوانید، و تمام موارد را گاه­گاهی مطالعه کنید.
پیشگفتارها برای هر کدام از مجموعه آموزه­ ها، به منظور ارائه­ی خلاصه­ ی مختصری از هر تیپ تهیه شده است، با تأکید بر اینکه هر تیپ چگونه می­تواند در دام تیپ مخصوص به خود بیفتد یا از دام مخصوص به تیپ خود رهایی یابد. منظور از پیشگفتارها، ارائه­ ی یک توصیف کامل از انواع تیپ­ های شخصیتی نیستند، برای توصیف کامل به کتاب «تیپ­های شخصی» مراجعه فرمایید.
من در کتاب­ های دیگر، نمایه­ ها و توصیف­ های مشروحی برای انواع تیپ­ های شخصیتی ارائه کرده­ ام، همچنین دو پرسشنامه تا کمکی باشد که خوانندگان بتوانند تیپ شخصیتی خود را تشخیص بدهند. مطالعه همراه با تأمل این رهایی­ ها و تصديق­ ها، راه ­حل مؤثری است تا از زاویه­ای دیگر، تیپ شخصیتی خود را شناسایی و یا تأیید بفرمایید. مجموعه آموزه ­هایی که بیشتر به شما نزدیک است، به احتمال زیاد مربوط به تیپ شخصیتی شماست. علاوه بر این، مجموعه­ی همه­ ی آموزه­ ها برای همه­ ی نُه تیپ شخصیتی، می­تواند توسط هر کسی صرف نظر از اینکه چه تیپی دارد، خوانده شود؛ زیرا این آموزه­ های تغییر و تحول؛ ترس­ ها، انگیزه­ ها و آرزوهای عمومی همه­ ی انسانها را منعکس می­کنند. ما هر کدام، همه نُه تیپ شخصیتی را دارا هستیم، و بنابراین، همه­ ی آموزه ­های تغییر و تحول، چیزی برای آموزش ما در مورد خودمان را می­توانند داشته باشند.

 


آنودایزینگ و رنگ آلومینیوم شخصیتی ,همه­ ,آموزه­ ,مثبت ,رهایی ,لایه­ ,انواع تیپ­ ,توصیف کامل منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آپشن خودرو | گندم کار انجام پروژه های برنامه نویسی امور جوانان و نوجوانان مسجد جامع امام علی(ع) ایرانیان پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان گیم سنتر دانلود رایگان مقاله10 خریدو فروش بازی های انلاین جدید ها تلگرام ضد برای اندروید2.3.6 گسترش عالم شدن چه اسان ادم شدن چه مشکل هجده‌ساله‌شدم‌وقتش رسیده تحقیق درباره برداشت خود ازچو خواهی که نامت نماند نهان. مکن نام نیک بزرگان نهان مهارت اموژی نحوه ثبت نام در لاله کارت دانلود اهنگ مادر قد وبالای نازت بگردم فرهنگایران دانلود خلاصه درس بازرگان پسران کارد شکاری fd29